Çanak Okey Plus

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85,7 MB
  • Sürüm 1.15.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Zynga
Okey oynamaktan vazgeçemeyen arkadaşlar için Çanak Okey Plus mobil oyunu artık IOS cihazınızda.

Facebook üzerinden milyonlarca kişi tarafından oynanan Çanak Okey Plus artık IOS  mobil cihazınızda da yerini almak üzere hazır. Oyunu indirerek heyecan dolu bir mobil oyun oynayabilirsiniz. Oyuna ücret ödemeden dahil olabilir ve oyun esnasında arkadaşlarınızla sohbet ederek eğlenebilirsiniz. 

Facebook adresinizde çevrimiçi arkadaşlarınızı görebilir ve tek bir tıkla masalarına katılabilir ve onlarla sohbet ederek oyuna devam edebilirsiniz. Tanıdığınız tanımadığınız diğer oyuncular ile sohbet ederek kendi çevrenizi genişletebilirsiniz. Facebook profilinizle bağlantı kurmanın dışında, konuk olarak da oynayabilirsiniz. 

Zaman geçtikçe herkes tarafından daha da çok oynanan okeyin en güzel ve en gelişmiş hali artık Çanak Okey Plus oyunu ile IOS cihazınızda. Hemen oyna seçeneği ile hiç beklemeden her hangi bir masaya dahil olabilirsiniz. Oyuncuların seviyelerine ayrılmış özel odalardan birinde her gün oynayarak efsanelerden biri olabilirsiniz. 

Bunlardan hiçbiri sizin için uygun değilse, kendi bahis miktarınızı belirleyerek kendi tablonuzu oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan çevrimiçi arkadaşlarınızı Facebook'ta görebilir ve birlikte Okey eğlenmek için doğrudan masalarına katılabilirsiniz.  

Çanak Okey Plus indir